Вiдкритий Кубок м.Слов‘янська з "Комбiнованої Пiрамiди" серед любителiв, присвячений 376-й рiчницi мiста

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • Положення

    Відкритий Кубок м.Слов'янська з "Комбінованої Піраміди" серед любителів, присвячений 376-й річниці міста.

    5 вересня 2021 р

    Мета і завдання
    - Розвиток більярдного спорту в Україні, Донецькій області та місті Слов'янську.
    - Зміцнення спортивних зв'язків між спортсменами з різних міст України.
    - Виявлення найсильніших спортсменів-любителів.
    - Підвищення спортивної майстерності учасників.
    - Популяризація здорового способу життя.

    Керівництво
    Керівництво спортивними змаганнями здійснює адміністрація РЦ "TALER".
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головного суддю турніру.

    Партнери змагань:
    -Розважальний центр ТАLЕR
    -Інтернет-магазин товарів для більярдного спорту BilliardMaster.com.ua
    -Комп'ютерний сервісний центр Мегабайт

    Учасники змагань
    До участі в змаганнях допускаються спортсмени-любителі з різних міст України. 
    Спортсмени, які мають звання МС, КМС, а також переможці та призери обласних і українських змагань до участі в турнірі не допускаються.
    Рішення про допуск до турніру приймає головний суддя змагань.
    Увага! Щоб уникнути непорозумінь, прохання до всіх учасників з інших міст заздалегідь уточнювати можливість реєстрації та участі в турнірі!

    Фінансування
    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів здійснюються за рахунок самих гравців і організацій, які їх відряджають.


    Заявки

    Реєстрація учасників спортивних змагань проводиться в день проведення турніру: 5.09.2021 р, з 11.00 до 11.30 за адресою: Україна, Донецька обл., м. Слов'янськ, бульв. Пушкіна, 9 РЦ "TALER" 3-й поверх.

    До змагань допускаються спортсмени, які пройшли реєстрацію у встановлений термін.
    У турнірі буде проводиться жеребкування з розсіюванням на початковому етапі гравців з різних міст.

    Увага! Спортсмени, які запізнилися до моменту початку турніру, зможуть брати участь тільки при наявності вільних місць!

    Форма одягу
    Вільна (вітається біла футболка або сорочка, чорні штани, жилет, туфлі)

    Безпека і підготовка місця проведення змагань
    Порядок підготовки спортивних споруд та забезпечення безпеки учасників змагань проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 р №2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць проведення масових спортивних та культурно-розважальних заходів", а також постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України ГРЗ Covid-19".
    Підготовка спортивної споруди покладається на його власника. Технічна підготовка і забезпечення засобами індивідуального захисту покладається на учасників змагань їх представників і організації, які їх відряджають.

    Програма змагань
    5 вересня 2021 р 11.00-12.00 - день приїзду учасників, реєстрація на турнір, розминка, жеребкування; 12.00 - початок відбіркових ігор, півфінальні та фінальні змагання, нагородження;

    Регламент зустрічей
    Змагання проходять за європейською системою з вибуванням після 2-х поразок в турнірі.
    Зустрічі у верхній і нижній частині сітки тривають до 3-х перемог, ігри плей-оф, 1/2 фіналу і фінал також тривають до 3-х перемог.

    Нагородження
    Переможець і призери змагань нагороджуються кубком, медалями і грамотами.
    Попередня кількість призових місць турніру 8 і залежить від кількості учасників.

    Місце проведення змагань
    Україна Донецька область, м Слов'янськ бульв. Пушкіна, 9, РЦ "TALER" 3-й поверх. Піраміда: 8 столів ТМ "DINARIS" (12ft.), Пул: 3 столи (8ft.)
    Телефон для довідок: +38 (095) 144-22-55

    Дане положення є викликом на турнір!

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1961 Торецк 149-120.0
    2 1987 Краматорск 89-120.0
    3 1989 1 Рубежное 2317-240.0
    4 1988 Покровск 2513-160.0
    5 1979 Славянск 185-80.0
    6 1977 Рубежное 113-160.0
    7 1997 Славянск 717-240.0
    8 1969 Дружковка 2425-270.0
    9 1985 Изюм 225-80.0
    10 1996 Краматорск 213-40.0
    11 1990 Краматорск 209-120.0
    12 1998 Константиновка 199-120.0
    13 1992 Покровск 23-40.0
    14 1984 Краматорск 1517-240.0
    15 1993 Изюм 35-80.0
    16 Краматорск 1113-160.0
    17 1956 Дружковка 2725-270.0
    18 2006 Рубежное 1217-240.0
    19 2002 Краматорск 95-80.0
    20 1974 Константиновка 1025-270.0
    21 1996 Славянск 613-160.0
    22 1961 Константиновка 1617-240.0
    23 1969 Славянск 1710.0
    24 Краматорск 2620.0
    25 1972 Курахово 1317-240.0
    26 1968 Курахово 417-240.0
    27 Изюм 517-240.0
    132#1
    1716#2
    3
    0
    924#3
    3
    0
    258#4
    2
    3
    528#5
    2112#6
    3
    0
    1320#7
    2
    3
    294#8
    330#9
    1914#10
    3
    2
    1122#11
    2
    3
    276#12
    0
    3
    726#13
    2
    3
    2310#14
    3
    2
    1518#15
    1
    3
    312#16
    #17
    0
    3
    loser to #40
    #18
    3
    0
    loser to #39
    #19
    1
    3
    loser to #38
    #20
    3
    0
    loser to #37
    #21
    3
    1
    loser to #36
    #22
    3
    1
    loser to #35
    #23
    3
    1
    loser to #34
    #24
    3
    2
    loser to #33
    #25
    Place 25
    #26
    0
    2
    Place 25
    #27
    Place 25
    #28
    Place 25
    #29
    Place 25
    #30
    2
    0
    Place 25
    #31
    2
    0
    Place 25
    #32
    Place 25
    #33
    0
    2
    Place 17
    #34
    2
    0
    Place 17
    #35
    1
    2
    Place 17
    #36
    0
    2
    Place 17
    #37
    2
    1
    Place 17
    #38
    2
    1
    Place 17
    #39
    1
    2
    Place 17
    #40
    0
    2
    Place 17
    #41
    1
    3
    loser to #50
    #42
    3
    0
    loser to #49
    #43
    1
    3
    loser to #52
    #44
    2
    3
    loser to #51
    #45
    2
    1
    Place 13
    #46
    1
    2
    Place 13
    #47
    2
    0
    Place 13
    #48
    2
    0
    Place 13
    #49
    3
    2
    Place 9
    winner to #55
    #50
    1
    3
    Place 9
    winner to #56
    #51
    0
    3
    Place 9
    winner to #53
    #52
    0
    3
    Place 9
    winner to #54
    #53
    0
    3
    Place 5
    #54
    3
    0
    Place 5
    #55
    2
    3
    Place 5
    #56
    0
    3
    Place 5
    #57
    3
    2
    Semifinal
    #58
    2
    3
    Semifinal
    #59
    1
    3
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 3 0
    R1  3 3 0
    R1  4 2 3
    R1  6 3 0
    R1  7 2 3
    R1  10 3 2
    R1  11 2 3
    R1  12 0 3
    R1  13 2 3
    R1  14 3 2
    R1  15 1 3
    WB1  17 0 3
    WB1  18 3 0
    WB1  19 1 3
    WB1  20 3 0
    WB1  21 3 1
    WB1  22 3 1
    WB1  23 3 1
    WB1  24 3 2
    LB1  26 0 2
    LB1  30 2 0
    LB1  31 2 0
    LB2  33 0 2
    LB2  34 2 0
    LB2  35 1 2
    LB2  36 0 2
    LB2  37 2 1
    LB2  38 2 1
    LB2  39 1 2
    LB2  40 0 2
    WB2  41 1 3
    WB2  42 3 0
    WB2  43 1 3
    WB2  44 2 3
    LB3  45 2 1
    LB3  46 1 2
    LB3  47 2 0
    LB3  48 2 0
    LB4  49 3 2
    LB4  50 1 3
    LB4  51 0 3
    LB4  52 0 3
    QF  53 0 3
    QF  54 3 0
    QF  55 2 3
    QF  56 0 3
    SF  57 3 2
    SF  58 2 3
    59 1 3
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1969 Славянск  
    2 Краматорск  
    3-4 1996 Краматорск  
    3-4 1992 Покровск  
    5-8 1979 Славянск  
    5-8 1985 Изюм  
    5-8 1993 Изюм  
    5-8 2002 Краматорск  
    9-12 1961 Торецк  
    9-12 1987 Краматорск  
    9-12 1990 Краматорск  
    9-12 1998 Константиновка  
    13-16 1988 Покровск  
    13-16 1977 Рубежное  
    13-16 Краматорск  
    13-16 1996 Славянск  
    17-24 1989 1 Рубежное  
    17-24 1997 Славянск  
    17-24 1984 Краматорск  
    17-24 2006 Рубежное  
    17-24 1961 Константиновка  
    17-24 1972 Курахово  
    17-24 1968 Курахово  
    17-24 Изюм  
    25-27 1969 Дружковка  
    25-27 1956 Дружковка  
    25-27 1974 Константиновка