“Кубок Алагер” серед ветеранів 60+.

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • “Кубок Алагер” серед ветеранів 60+.

     Положення про турнір.

    Відкритий турнір з більярдного спорту «Кубок Алагер» (в подальшому Турнір) проводиться з метою популяризації і розвитку спортивного більярду, ветеранського руху в спорті та з нагоди відкриття більярдного клубу “Алагер”.

    1. ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

    «Кубок Алагер» відбудеться з 20 по 21 лютого 2020 року в БК «Алагер» (м. Львів, вул. Сихівська 13, тел.097 228 70 25).

    1. КЕРІВНИЦТВО ТУРНІРОМ.

    Загальне керівництво організацією та проведенням турніру здійснює Оргкомітет, до складу якого входять Мирончук С.Т., Рзаєв М.А. представник БК “Алагер” та суддівська колегія. Головний суддя турніру - Олександр Білевич, тел. 067-674-09-88, info@billiard.lviv.ua 

    1. УЧАСНИКИ ТУРНІРУ.

    До участі в турнірі запрошуються усі бажаючі гравці, яким на момент початку турніру виповнилось 60 років і старші, а також гравці за особистими запрошеннями від Оргкомітету.

    1. ФОРМА ОДЯГУ.

    Увага! Форма одягу - парадна. Однотонна сорочка, штани, бажано жилет. Гравці не в установленій формі до стадії плей-оф турніру та до нагородження допущені не будуть.

    1. УМОВИ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ.

    5.1. «Кубок Алагер» проводиться з дисципліни комбінована піраміда (офіційні міжнародні правила з комбінованої піраміди, які введені в дію з 01.01.2018), з наступними змінами:

    1) після зіграного свояка кулю зі столу знімає суперник гравця, який забив;

    2) в разі штрафу порушник знімає штраф зі своєї полиці і виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника немає зіграних куль, виставляється перша забита ним куля в цій партії). 

    5.2. Регламент турніру:

    Реєстрація учасників: 19 лютого з 18:00 до 20:00.

    Жеребкування: 19 лютого о 20:00.

    Кваліфікаційний етап (групи або сітка до двох поразок - залежно від кількості учасників):

    20 лютого- з 12:00 до 20:00

    21 лютого- з 10:00 до закінчення кваліфікації.

    Стадія плей-оф:

    21 лютого - по закінченню ігор кваліфікації

    22 лютого з 12:00 - ½ (¼ та ½ ) фіналу та фінал. Нагородження переможця та призерів змагань - після закінчення фіналу.

    Матчі кваліфікації проводяться до 3-х перемог, плей-оф до 3-х перемог, ½ фіналу та фінал - до 4-х перемог.

    5.3. Умови та порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за погодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

    1. ВСТУПНИЙ ВНЕСОК І ПРИЗОВИЙ ФОНД.

    Вступний внесок для усіх учасників - 500 гривень. Призовий фонд - 100% вступних внесків. В залежності від кількості учасників призові розподіляються на 4, 6 чи 8 місць.

    1. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА.

    Інформаційну підтримку турніру забезпечують:

    сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua), 

    сайт федерації більярду Львівської області (www.billiard.lviv.ua

    1. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

    Додаткова інформація за телефоном: +380676726880, Махір Рзаєв.

     

    # Player   г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1959 Львов 2117-240.0
    2 1971 Новояворовск 3213-160.0
    3 1948 МС Луцк 2213-160.0
    4 1970 Новояворовск 3025-310.0
    5 1973 Львів 917-240.0
    6 1961 Черновцы 53-40.0
    7 1960 Івано-Франківськ 35-80.0
    8 1960 Жовква 2613-160.0
    9 1960 Чортков 25-80.0
    10 1949 Червоноград 63-40.0
    11 1961 Івано-Франківськ 45-80.0
    12 1942 Поти 1625-310.0
    13 1967 Монастерище 239-120.0
    14 1969 Тернополь 279-120.0
    15 1971 Тернопіль 2417-240.0
    16 1958 Кропивницький 110.0
    17 1966 Ужгород 1517-240.0
    18 1951 Тернополь 139-120.0
    19 1950 Червоноград 1825-310.0
    20 1956 Львів 1413-160.0
    21 1958 Яворов 179-120.0
    22 1965 Черновцы 1917-240.0
    23 1964 Новояворовск 2525-310.0
    24 1959 Львов 1125-310.0
    25 1974 Львов 2017-240.0
    26 1963 Яворов 3117-240.0
    27 1964 Черновцы 720.0
    28 1969 Могилев-Подольский 1217-240.0
    29 1960 Яворов 1025-310.0
    30 1969 Львов 2825-310.0
    31 1962 Львов 2925-310.0
    32 1968 Львов 85-80.0
    132#1
    3
    1
    1716#2
    3
    1
    924#3
    3
    1
    258#4
    0
    3
    528#5
    3
    0
    2112#6
    1
    3
    1320#7
    2
    3
    294#8
    0
    3
    330#9
    3
    0
    1914#10
    3
    1
    1122#11
    1
    3
    276#12
    2
    3
    726#13
    3
    1
    2310#14
    3
    1
    1518#15
    3
    2
    312#16
    0
    3
    #17
    3
    0
    loser to #40
    #18
    0
    3
    loser to #39
    #19
    3
    0
    loser to #38
    #20
    1
    3
    loser to #37
    #21
    3
    1
    loser to #36
    #22
    1
    3
    loser to #35
    #23
    3
    2
    loser to #34
    #24
    2
    3
    loser to #33
    #25
    3
    1
    Place 25
    #26
    3
    2
    Place 25
    #27
    0
    3
    Place 25
    #28
    3
    0
    Place 25
    #29
    0
    3
    Place 25
    #30
    1
    3
    Place 25
    #31
    3
    0
    Place 25
    #32
    0
    3
    Place 25
    #33
    3
    2
    Place 17
    #34
    1
    3
    Place 17
    #35
    1
    3
    Place 17
    #36
    3
    2
    Place 17
    #37
    3
    0
    Place 17
    #38
    3
    1
    Place 17
    #39
    3
    1
    Place 17
    #40
    2
    3
    Place 17
    #41
    1
    3
    loser to #50
    #42
    1
    3
    loser to #49
    #43
    3
    2
    loser to #52
    #44
    0
    3
    loser to #51
    #45
    0
    3
    Place 13
    #46
    1
    3
    Place 13
    #47
    0
    3
    Place 13
    #48
    2
    3
    Place 13
    #49
    2
    3
    Place 9
    winner to #55
    #50
    0
    3
    Place 9
    winner to #56
    #51
    0
    3
    Place 9
    winner to #53
    #52
    2
    3
    Place 9
    winner to #54
    #53
    1
    3
    Place 5
    #54
    0
    3
    Place 5
    #55
    0
    3
    Place 5
    #56
    2
    3
    Place 5
    #57
    4
    2
    Semifinal
    #58
    3
    4
    Semifinal
    #59
    0
    4
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  1 3 1
    R1  2 3 1
    R1  3 3 1
    R1  4 0 3
    R1  5 3 0
    R1  6 1 3
    R1  7 2 3
    R1  8 0 3
    R1  9 3 0
    R1  10 3 1
    R1  11 1 3
    R1  12 2 3
    R1  13 3 1
    R1  14 3 1
    R1  15 3 2
    R1  16 0 3
    WB1  17 3 0
    WB1  18 0 3
    WB1  19 3 0
    WB1  20 1 3
    WB1  21 3 1
    WB1  22 1 3
    WB1  23 3 2
    WB1  24 2 3
    LB1  25 3 1
    LB1  26 3 2
    LB1  27 0 3
    LB1  28 3 0
    LB1  29 0 3
    LB1  30 1 3
    LB1  31 3 0
    LB1  32 0 3
    LB2  33 3 2
    LB2  34 1 3
    LB2  35 1 3
    LB2  36 3 2
    LB2  37 3 0
    LB2  38 3 1
    LB2  39 3 1
    LB2  40 2 3
    WB2  41 1 3
    WB2  42 1 3
    WB2  43 3 2
    WB2  44 0 3
    LB3  45 0 3
    LB3  46 1 3
    LB3  47 0 3
    LB3  48 2 3
    LB4  49 2 3
    LB4  50 0 3
    LB4  51 0 3
    LB4  52 2 3
    QF  53 1 3
    QF  54 0 3
    QF  55 0 3
    QF  56 2 3
    SF  57 4 2
    SF  58 3 4
    59 0 4
    Place Player   г.р.зв.City Points
    1 1958 Кропивницький  
    2 1964 Черновцы  
    3-4 1961 Черновцы  
    3-4 1949 Червоноград  
    5-8 1960 Івано-Франківськ  
    5-8 1960 Чортков  
    5-8 1961 Івано-Франківськ  
    5-8 1968 Львов  
    9-12 1967 Монастерище  
    9-12 1969 Тернополь  
    9-12 1951 Тернополь  
    9-12 1958 Яворов  
    13-16 1971 Новояворовск  
    13-16 1948 МС Луцк  
    13-16 1960 Жовква  
    13-16 1956 Львів  
    17-24 1959 Львов  
    17-24 1973 Львів  
    17-24 1971 Тернопіль  
    17-24 1966 Ужгород  
    17-24 1965 Черновцы  
    17-24 1974 Львов  
    17-24 1963 Яворов  
    17-24 1969 Могилев-Подольский  
    25-31 1970 Новояворовск  
    25-31 1942 Поти  
    25-31 1950 Червоноград  
    25-31 1964 Новояворовск  
    25-31 1959 Львов  
    25-31 1960 Яворов  
    25-31 1969 Львов  
    25-31 1962 Львов