Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат триборство (Вільна піраміда, Комбінована піраміда, Динамічна піраміда)

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • ПОЛОЖЕННЯ
    про проведення Чемпіонату України 2020 триборство з більярдного спорту

    "Вільна Піраміда", "Комбінована піраміда",  "Динамічна піраміда"
    серед  юніорів, юнаків та дівчат
    (24 -27 вересня 2020 року, м. Одеса)

    1. Мета та завдання


    Чемпіонат  України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Триборство" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2020 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями


    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» у Одеській області  та головну суддівську колегію:

     

    3. Учасники змагань

     

    Юнаки (молодша група Кубок України «Вільна піраміда» особистий залік) - 2009 року народження та молодші

    Юнаки – 2005 року народження та молодші
    Юніори – 2002-2004 роки народження
    Дівчата - 2002 року народження та молодші

    У Змаганнях можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, також до участі в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    До участі допускаються тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом Змагань.

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

    4. Фінансування


    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки


    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу.

    В Заявку для участі в Кубку України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Змаганняі допущені не будуть.

    Особисто подають Заявки на участь в Змаганняі спортсмени з тих областей України, в яких:

    - відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - у зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

     

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів. 

    Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена). 

    Реєстрація на змагання закінчується 23 вересня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

    6. Форма одягу

    Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

    Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

    7. Формат проведення змагань

    Зустрічі проходять до двох перемог, перша гра  «Вільна піраміда», друга «Комбінована піраміда»,  якщо рахунок рівний то третя гра "Динамічна піраміда"

    8. Програма змагань


    24 вересня 2020 р.

    17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

    25 вересня 2020 р.
    10.30 – 11.00  відкриття змагань    
    11.00 – 20.00  відбіркові змагання

    26 вересня 2020 р.
    10.30 – 11.00  відкриття змагань    
    11.00 – 20.00  відбіркові змагання

    27 вересня 2020 р.
    10.00 – 18.00 фінальні змагання
    18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    9. Місце проведення змагань 

     Більярдний клуб «Арена», м. Одеса, вул. Посмітного, 2а

    10. Розміщення

     

    Сайт https://www.booking.com

    Дане положення є запрошенням на Змагання.

    Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 2003 КМС Одесса 5214.0
    2 2010 2 Кропивницький 15-62.0
    3 2008 Одеса 139-123.0
    4 2002 Винница 113-48.0
    5 2009 Кропивницький 89-100.5
    6 2006 2юн Харків 115-65.0
    7 2004 1 Могилев-Подольский 107-83.0
    8 2008 3 Київ 6119.5
    9 2005 1юн Кропивницький 77-84.0
    10 2010 1юн Кропивницький 4212.0
    11 2007 1юн Харьков 33-49.0
    12 2004 КМС Кривой Рог 23-48.0
    13 2007 1 Кривой Рог 2123.0
    14 2009 1юн Кропивницький 37-81.0
    15 2005 КМС Кропивницький 1211.5
    16 2010 Кропивницький 99-100.5
    17 2007 2 Київ 25-61.5
    18 2006 1 Харків 4215.0
    19 2009 1юн Днепр 6×0.0
    20 2010 1юн Светловодск 75-61.5
    21 2006 1юн Київ 1213-141.0
    22 2007 1юн Кропивницький 149-123.0
    23 2008 1 Кропивницький 53-45.5
    24 2004 Решетиловка 99-122.0
    25 2009 Решетиловка 53-46.0
    26 2009 КМС Хмельницький 13-49.0
    27 2007 1юн Київ 97-84.0
    28 2009 Измаил 103-46.0
    29 2004 КМС Київ 127-83.0
    30 2012 3юн Светловодск 77-81.0
    31 2004 Днепр 79-122.0
    32 2004 КМС Кропивницький 3×0.0
    33 2006 1 Днепр 89-123.0
    34 2002 КМС Полтава 39-122.0
    35 2005 1юн Харьков 55-65.0
    36 2002 МС Харків 1122.0
    37 2006 КМС Кропивницький 85-64.0
    38 2003 1юн Харків 69-122.0
    39 2004 3 Київ 43-45.5
    40 2007 Кременчуг 109-123.0
    41 2009 Запорожье 2120.0
    42 2004 КМС Северодонецк 45-64.0
    43 2005 1юн Кропивницький 613-141.0
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 0 2
    R1  2 2 0
    R1  2 2 0
    R1  2 0 3
    R1  2.1 2 3
    R1  2.1 1 4
    R1  2.1 3 2
    R1  2.2 1 3
    R1  2.2 1 3
    R1  2.2 3 1
    R1  2.3 -1 0
    R1  2.3 0 -1
    R1  3 1 2
    R1  3 2 0
    R1  3 0 1
    R1  3.1 3 0
    R1  3.1 -1 0
    R1  3.1 3 4
    R1  3.2 3 1
    R1  3.2 -1 0
    R1  3.2 3 1
    R1  3.3 2 0
    R1  3.3 0 0
    R1  3.3 1 3
    R1  4 0 2
    R1  4 0 2
    R1  4.1 2 3
    R1  4.1 0 3
    R1  4.2 0 3
    R1  4.2 1 3
    R1  5 2 0
    WB1  5 2 0
    R1  5.1 3 0
    WB1  5.1 3 0
    R1  5.2 3 0
    WB1  5.2 3 0
    R1  6 2 0
    R1  6 2 1
    WB1  6 2 0
    R1  6.1 1 3
    R1  6.1 4 1
    WB1  6.1 3 1
    R1  6.2 3 0
    R1  6.2 3 2
    WB1  6.2 3 0
    R1  6.3 2 1
    R1  6.3 0 -1
    R1  7 1 2
    R1  7 1 2
    R1  7 1 2
    R1  7.1 3 4
    R1  7.1 3 2
    R1  7.2 1 3
    R1  7.2 1 3
    R1  7.3 1 2
    R1  7.3 3 2
    LB1  8 0 2
    LB1  8.4 -1 0
    LB1  8.5 -1 0
    WB1  9 2 0
    WB1  9 2 0
    WB1  9 2 0
    LB2  9 2 1
    WB1  9.1 3 0
    WB1  9.1 4 1
    LB2  9.1 2 1
    WB1  9.2 3 0
    WB1  9.2 3 0
    LB2  9.2 2 0
    WB1  9.3 0 0
    LB2  9.4 0 3
    WB1  10 2 0
    WB1  10 0 2
    WB1  10 0 2
    LB2  10 0 2
    WB1  10.1 0 4
    WB1  10.1 1 3
    LB2  10.1 2 3
    WB1  10.2 0 3
    WB1  10.2 1 3
    LB2  10.2 0 2
    SF  11 2 0
    WB1  11 -1 0
    WB1  11 0 2
    WB1  11 2 0
    WB1  11.1 3 1
    WB1  11.1 2 4
    SF  11.1 3 1
    WB1  11.2 3 1
    WB1  11.2 1 3
    SF  11.2 3 1
    SF  12 2 0
    WB1  12 2 0
    WB1  12 0 2
    WB1  12 0 2
    WB1  12.1 3 4
    WB1  12.1 1 3
    SF  12.1 3 0
    WB1  12.2 1 3
    WB1  12.2 1 3
    SF  12.2 3 1
    13 0 2
    13.1 2 3
    13.2 2 3
    13.3 -1 0
    LB1  14 1 2
    LB1  14.4 3 1
    LB1  14.5 1 3
    LB1  14.6 0 2
    LB1  15 2 1
    LB1  15.4 1 3
    LB1  15.5 3 1
    LB1  15.6 2 0
    LB2  17 0 2
    LB2  17 0 2
    LB2  17 2 0
    LB2  17.4 1 4
    LB2  17.4 3 2
    LB2  17.5 1 3
    LB2  17.5 3 1
    LB2  18 2 0
    LB2  18 0 2
    LB2  18.1 2 3
    LB2  18.2 2 3
    LB2  18.4 4 2
    LB2  18.5 3 2
    LB2  19 0 2
    LB2  19 0 2
    LB2  19.1 0 3
    LB2  19.2 1 3
    LB2  19.4 3 4
    LB2  19.5 2 3
    LB2  20 0 2
    LB2  20 2 0
    LB2  20 3 0
    LB2  20.1 2 1
    LB2  20.4 1 4
    LB2  20.4 3 0
    LB2  20.5 0 3
    LB2  20.5 3 1
    LB2  20.6 0 2
    WB2  21 0 2
    WB2  21 2 0
    WB2  21 0 2
    WB2  21.1 4 1
    WB2  21.1 2 3
    WB2  21.2 3 2
    WB2  21.2 1 3
    WB2  22 0 2
    WB2  22 2 0
    WB2  22 0 2
    WB2  22.1 4 1
    WB2  22.1 1 3
    WB2  22.2 3 0
    WB2  22.2 0 3
    LB3  23 0 2
    LB3  23 2 0
    LB3  23 1 2
    LB3  23.1 1 3
    LB3  23.1 3 4
    LB3  23.2 2 3
    LB3  23.2 3 1
    LB3  23.3 1 3
    LB3  24 2 0
    LB3  24 2 1
    LB3  24 1 2
    LB3  24.1 3 1
    LB3  24.1 4 3
    LB3  24.2 3 0
    LB3  24.2 1 3
    LB3  24.3 0 3
    LB4  25 0 2
    LB4  25 2 0
    LB4  25 2 0
    LB4  25.1 0 3
    LB4  25.1 4 0
    LB4  25.2 0 3
    LB4  25.2 3 1
    LB4  26 0 2
    LB4  26 0 -1
    LB4  26 1 2
    LB4  26.1 2 4
    LB4  26.1 3 2
    LB4  26.2 2 3
    LB4  26.2 1 3
    LB4  26.3 1 2
    SF  27 2 0
    SF  27 2 0
    SF  27 1 3
    SF  27.4 4 3
    SF  27.4 3 0
    SF  27.5 3 2
    SF  27.5 3 2
    SF  28 2 1
    SF  28 0 2
    SF  28 1 3
    SF  28.4 3 4
    SF  28.4 3 2
    SF  28.5 1 3
    SF  28.5 1 3
    SF  28.6 2 0
    29 3 0
    29 1 2
    29 2 1
    29.1 4 1
    29.1 3 2
    29.2 0 3
    29.2 1 2
    29.3 3 0
    29.3 0 2
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 2008 3 Київ 19.5
    1 2007 1 Кривой Рог 23.0
    1 2002 МС Харків 22.0
    1 2009 Запорожье 20.0
    2 2003 КМС Одесса 14.0
    2 2010 1юн Кропивницький 12.0
    2 2005 КМС Кропивницький 11.5
    2 2006 1 Харків 15.0
    3-4 2002 Винница 8.0
    3-4 2007 1юн Харьков 9.0
    3-4 2004 КМС Кривой Рог 8.0
    3-4 2008 1 Кропивницький 5.5
    3-4 2009 Решетиловка 6.0
    3-4 2009 КМС Хмельницький 9.0
    3-4 2009 Измаил 6.0
    3-4 2004 3 Київ 5.5
    5-6 2010 2 Кропивницький 2.0
    5-6 2006 2юн Харків 5.0
    5-6 2007 2 Київ 1.5
    5-6 2010 1юн Светловодск 1.5
    5-6 2005 1юн Харьков 5.0
    5-6 2006 КМС Кропивницький 4.0
    5-6 2004 КМС Северодонецк 4.0
    7-8 2004 1 Могилев-Подольский 3.0
    7-8 2005 1юн Кропивницький 4.0
    7-8 2009 1юн Кропивницький 1.0
    7-8 2007 1юн Київ 4.0
    7-8 2004 КМС Київ 3.0
    7-8 2012 3юн Светловодск 1.0
    9-10 2009 Кропивницький 0.5
    9-10 2010 Кропивницький 0.5
    9-12 2008 Одеса 3.0
    9-12 2007 1юн Кропивницький 3.0
    9-12 2004 Решетиловка 2.0
    9-12 2004 Днепр 2.0
    9-12 2006 1 Днепр 3.0
    9-12 2002 КМС Полтава 2.0
    9-12 2003 1юн Харків 2.0
    9-12 2007 Кременчуг 3.0
    13-14 2006 1юн Київ 1.0
    13-14 2005 1юн Кропивницький 1.0
    × 2009 1юн Днепр  
    × 2004 КМС Кропивницький