Апрель | |||||||||||||||||||
Клуб Друзей 2-й этап | 28.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Донецької Області | 27.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий Кубок Дніпра пам'яті Голоскевіча Г.С | 27.04.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Комбінована зі змінами | ||||||||||||||||
Кубок Дніпра з більярдного спорту пам'яті Голоскевича 2024 | 27.04.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
"OMKA" in Billimor 2024 | 27.04.24 | г. Narva БК «Golden club» | Прочее | ||||||||||||||||
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą | 27.04.24 | г. Klaipėda БК «BlackBall» | Пул 10 | ||||||||||||||||
2Rīgas atklātais čempionāts POOL9! | 27.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Tbilisi Open 9-Ball | 26.04.24 | г. Tbilisi БК «Вilliard Academy» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України - 2024. Кубок до 55-річчя Юрія Тарасюка. Призовий фонд 5500$ | 26.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
KN taurė 2024 | 20.04.24 | г. Vilnius БК «Cue Club | KN» | Снукер | ||||||||||||||||
Рейтинговий турнір №3 з пул-10 БК "ZoVeX" | 20.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 10 | ||||||||||||||||
LABDARINGAS PULO TURNYRAS "Į PERGALĘ SU MISIJA!" KVALIFIKACIJA (AUTIZMO PARAMOS FONDAS “POKYČIŲ AMBASADA”) | 20.04.24 | г. Alytus БК «Club9» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" | 18.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Открытый международный Турнир в честь открытия | 18.04.24 | г. Шымкент БК «Москва» | Пирамида | ||||||||||||||||
Командний 2*2 кубок “B2B” вільна піраміда. | 15.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кваліфікація.Командний 2*2 кубок B2B вільна піраміда. | 13.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
European Combined Pyramid Championship 2024 - Seniors | 13.04.24 | г. Chisinau БК «Classic» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Lietuvos Mėgėjų Čempionatas 2024 | 13.04.24 | г. Vilnius БК «Uptown Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Lietuvos Laisvos piramidės čempionatas 2024 | 13.04.24 | г. Vilnius БК «Brooklyn» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ, 1 та 2 ліга БК „АВІАТОР” - 3 тур | 13.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Кубок Тернопільської області з пулу | 13.04.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Дніпропетровськой області серед юніорів,юнаків та дівчат | 13.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
B Lyga | 07.04.24 | г. Vilnius БК «Uptown Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Federal Cup | 06.04.24 | Место проведения не назначено | Пул 9 | ||||||||||||||||
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR | 06.04.24 | г. Ketrzyn БК «BCB MOSiR» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Friendship tournament in Golden Club 2024 | 06.04.24 | г. Narva БК «Golden club» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Кубок України (фінал) серед жінок "Пул-10" | 06.04.24 | г. Київ БК «НУФВСУ» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Парний турнір "Пул-9" БК "ZoVeX" | 06.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Кубок Тернопільської області серед юніорів, юнаків | 06.04.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
2Rīgas atklātais čempionāts POOL10! | 06.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Кривого Рога присвяченний пам яті Юрія КУЧЕРА(+10000) | 06.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ПІРАМІДА» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Кубок України серед сеньйорів зі снукеру | 05.04.24 | г. Червоноград БК «Імперія» | Снукер | ||||||||||||||||
Кубок України (фінал) серед чоловіків "Пул-10" | 05.04.24 | г. Київ БК «НУФВСУ» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду „Пул-девятка”- КУБОК VICTORY | 05.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Кубок України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду „Вільна піраміда”- КУБОК «ALEX BES» | 05.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Март | |||||||||||||||||||
Одесса 2024. 5-й турнир "Кубок тренера" по пирамиде. | 31.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Клубний Турнір БК “Єльф”м.Суми | 31.03.24 | г. Суми БК «Ельф» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Любительський турнір БК «Брейкс» з комбінованої піраміди. Початок 10:00 .Внесок 500грн | 31.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
III- етап Спортивної ліги з Піраміди м. Хмельницький | 30.03.24 | г. Хмельницький БК «Б-8» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
БК "Джентльмен" Городской турнир по Комбинированной пирамиде | 30.03.24 | г. Актау БК «Джентльмен» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок Billiard House | 30.03.24 | г. Одеса БК «Billiard House» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Аматорський турнір "Вільна піраміда у вільній країні" | 30.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Снукер з Шульгою. 30 березня | 30.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
III- етап Спортивної ліги з Пула м. Хмельницький | 30.03.24 | г. Хмельницький БК «Б-8» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Кубок Дніпра зі снукеру | 30.03.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Снукер | ||||||||||||||||
Аматорський турнір №17 з вільної піраміди | 30.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 30.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна комбінована піраміда зі змінами | ||||||||||||||||
Клуб друзів БК "Авіатор" 3 тур | 30.03.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
3II-й этап Кубка Харькова «mr.MorriS»2024 | 29.03.24 | г. Харків БК «mr.MorriS» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Золотая лига западной Европы 60+ | 29.03.24 | г. Bünde БК «Bünder Pyramide» | Московская пирамида | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 13.turnīrs | 28.03.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 8 | ||||||||||||||||
жон.булак ынтымагы турнип | 28.03.24 | г. Каракол БК «Дуэт» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (13. turnīrs) | 27.03.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Чемпионат Республики Казахстан по снукеру (6 красных) среди юниоров, 2 этап | 27.03.24 | г. Алматы БК «Бастау» | Снукер 6-red | ||||||||||||||||
Чемпионат Республики Казахстан по снукеру (6 красных) среди юниоров | 26.03.24 | г. Алматы БК «Бастау» | Снукер 6-red | ||||||||||||||||
Клуб Друзей (низ) | 24.03.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Клуб Друзей 1-й этап | 24.03.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Lietuvos moterų snukerio čempionatas 2024 | 24.03.24 | г. Vilnius БК «Cue Club» | Снукер | ||||||||||||||||
National League - 3rd Tour | Rio (Spring Season) | 24.03.24 | г. Tbilisi БК «RIO» | Пул 8 | ||||||||||||||||
National League - 3rd Tour | Bili-2 (Spring Season) | 24.03.24 | г. Kutaisi БК «Bili-2» | Пул 8 | ||||||||||||||||
National League - 3rd Tour | Piramide (Spring Season) | 24.03.24 | г. Batumi БК «Пирамида» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Клубний Турнір БК " Olimp " | 24.03.24 | г. Wrocław БК «Olimp» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
National League - 3rd Tour | Baltimore (Spring Season) | 24.03.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Другий відкритий тренувальний турнір “VENOM OPEN” ФІНАЛЬНА КВАЛІФІКАЦІЯ (DOUBLE ELIMINATION), PLAY OFF(SINGLE ELIMINATION) | 24.03.24 | г. Харків БК «DIOGEN» | Пирамида | ||||||||||||||||
24.03.24 Рейтинговий турнір БК "Імперіал" вільна піраміда. | 24.03.24 | г. Біла Церква БК «Імперіал» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Вільна Піраміда БК "Бункер" | 24.03.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Mak Marketing Junior Tour (1) | 24.03.24 | г. Łódź БК «Frame» | Пул - многоборье | ||||||||||||||||
Spring in Billimor 2024 | 24.03.24 | г. Narva БК «Golden club» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Турнір БК «Брейкс» ІІ ліга з комбінованої піраміди зі змінами Внесок 500грн Початок о 10:00 | 24.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Baltimore Amateur Tournament - 5th Tour | 23.03.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Городской турнир БК "DIAMANT". | 23.03.24 | г. Актау БК «DIAMANT» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат міста Чернівці з більярдного спорту. Збір коштів на підтримку "Збройних Сил України" | 23.03.24 | г. Чернівці БК «Вірус» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Полтава. Парный турнир БК «Динарис» | 23.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір БК АУРА «Вільна піраміда зі змінами.» | 23.03.24 | г. Покровськ БК «Aura» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Снукер з Шульгою. 23 березня | 23.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Кубок України 2024 "GGPOKER OPEN" - І етап, серед чоловіків та жінок | 23.03.24 | г. Київ БК «Buffalo» | Пул 14+1 | ||||||||||||||||
ALAGIORGI samokvarulo pro "Free Pyramid" | 23.03.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
7 етап Кубку "ФОРТ" | 23.03.24 | г. Тернопіль БК «Форт» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Другий відкритий тренувальний турнір“VENOM OPEN” ОСНОВНА КВАЛІФІКАЦІЯ (ROUND ROBBIN) | 23.03.24 | г. Харків БК «DIOGEN» | Пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 23.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна піраміда - триборство | ||||||||||||||||
Color of money (Cue Club handicap) | 23.03.24 | г. Vilnius БК «Cue Club» | Снукер | ||||||||||||||||
Bpl_for_LT_rankings | 23.03.24 | г. Tallinn БК «Hill-Hill» | Пул 9 | ||||||||||||||||
MEZZ CUP BALTIC POOL TOUR | 22.03.24 | г. Tallinn БК «Hill-Hill» | Пул 9 | ||||||||||||||||
4Mezz Cues Baltic pool tour - stage I | 22.03.24 | г. Tallinn БК «Hill-Hill» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 12.turnīrs | 21.03.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 8 | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (12. turnīrs) | 20.03.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Уч-Терек ынтымагы | 19.03.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | |||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Сеньйори. Плей-оф | 18.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Весенний чемпионат по БС посвященный празднику Нооруз среди учащихся 1996 г р и младшие | 18.03.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний турнір з вільної піраміди з продовженням "Вараська весна" | 17.03.24 | г. Вараш БК «Lion» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Snooker Shoot-out | 17.03.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Shoot-out снукер | ||||||||||||||||
Baltimore Tournament - 9-ball | 17.03.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Клубный турнир Zlotabila по динамичной пирамиде | 17.03.24 | г. Warszawa БК «Złota Bila» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 4-й турнир "Кубок тренера" по пирамиде. | 17.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная с продолженим | ||||||||||||||||
ALAGIORI "kombinirebuli piramida" | 17.03.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
FRIENDLY CUP 2024 1 Этап | 17.03.24 | г. Київ БК «Дон» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат м. Інгулец серед чоловіків | 17.03.24 | г. Кривий Ріг БК «АБРИКОЛЬ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Динамічна Піраміда БК "Бункер" | 17.03.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Сеньйори. Неділя | 17.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Любительский турнір БК "Брейкс"(І ліга) з динамічної піраміди Внесок 500грн Початок о 10:00. | 17.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок Полтавської області " вільна піраміда з продовженням" | 17.03.24 | г. Кременчук БК «Бінго» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
B Lyga | 17.03.24 | г. Vilnius БК «Uptown Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ, 1 та 2 ліга БК „АВІАТОР” - 2 тур | 16.03.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ 2 ліга БК „АВІАТОР” - 2 тур | 16.03.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Клубний закритий турнір БК Тамплієр 2024 №2 | 16.03.24 | г. Дніпро БК «Тамплієр» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Вільна Піраміда з продовженням до 22 куль | 16.03.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Снукер з Шульгою. 16 березня | 16.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Кубок Вінницької області, 1 етап | 16.03.24 | г. Вінниця БК «Камелот» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 16.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Pakartotinė Atranka į Europos čempionatą - PATII ir Round Robin | 16.03.24 | г. Vilnius БК «Uptown Billiards» | Пул - многоборье | ||||||||||||||||
Чемпіонат Тернопільської області "Комбінована піраміда" | 16.03.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат Закарпатської обл. на підтримку ЗСУ Вільна піраміда 2024 YOUtube канал Більярд Закарпаття | 16.03.24 | г. Ужгород БК «Buffalo Ungvar» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Сеньйори. Субота | 16.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Pavasario taurė (Kombinuota piramidė) | 16.03.24 | г. Vilnius БК «Brooklyn» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
NOVRUZ | 16.03.24 | г. Гянджа БК «Xemse Klub» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Siguldas Kaus Pool9! | 16.03.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 16.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Вільна піраміда з продовженням до 15 куль | ||||||||||||||||
3Чемпіонат Дніпра Пул-10 | 16.03.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Коммерческий турнир по "Комбинированной пирамиде" | 16.03.24 | г. Limassol БК «Abricol» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий Кубок м. Павлоград (+10000) | 16.03.24 | г. Павлоград БК «DK BILLIARD CLUB» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 11.turnīrs | 14.03.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 9 | ||||||||||||||||
POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN - WPA Ranking Event | 14.03.24 | г. Kielce БК «GRAND HOTEL» | Пул 10 | ||||||||||||||||
STAGE 1 - POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN | 14.03.24 | г. Kielce БК «GRAND HOTEL» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Ветерани | 14.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (11. turnīrs) | 13.03.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Турнір серед дітей та молоді №3 | 12.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 8 | ||||||||||||||||
EBSA European U16, U18, U21 & Men Snooker Championships | 11.03.24 | г. Sarajevo клуб не назначен | Снукер | ||||||||||||||||
Отбор Московской Весна | 11.03.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Отбор Московской Весна | 11.03.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Pražska piramida | 10.03.24 | г. Prague БК «Billard Centrum Praha» | Пирамида - многоборье | ||||||||||||||||
ALAGIORI samoyvarulo pro | 10.03.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
National League - 2nd Tour | Rio (Spring Season) | 10.03.24 | г. Tbilisi БК «RIO» | Пул 8 | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Вільна Піраміда з продовженням до 22 куль | 10.03.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
National League - 2nd Tour | Baltimore (Spring Season) | 10.03.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 8 | ||||||||||||||||
National League - 2nd Tour | Piramide (Spring Season) | 10.03.24 | г. Batumi БК «Пирамида» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Клубный турнир Zlotabila | 10.03.24 | г. Warszawa БК «Złota Bila» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 3-й турнир "Кубок тренара" по пирамиде. | 10.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная, динамичная. | ||||||||||||||||
Spring in Golden Club 2024 | 10.03.24 | г. Narva БК «Golden club» | Комбинированная пирамида с изменениями | ||||||||||||||||
Турнір БК "Брейкс " ІІ ліга з вільної піраміди. Початок о 10:00.Внесок 500грн | 10.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
National League - 2nd Tour | Bili-2 (Spring Season) | 10.03.24 | г. Kutaisi БК «Bili-2» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Аматорська ліга 1-й тур | 09.03.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Retropool Open 2024 | 09.03.24 | г. Telavi БК «RetroPool» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Комбінована піраміда зі змінами | 09.03.24 | г. Івано-Франківськ БК «Dinaris» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Відкритий клубний турнір БК «ОХОТА» з піраміди СЕНЬОРИ 2024 | 09.03.24 | г. Харків БК «Охота» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Відкритий Кубок Львова з "Пул-9" | 09.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Весняний аматорський Кубок БК "Лідер" на підтримку ЗСУ - 2024 | 09.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Снукер з Шульгою. Прийшла весна! | 09.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Турнір на підтримку ЗСУ БК «Карамболь» "Вільна піраміда з продовженням" №2 | 09.03.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Турнір на підтримку ЗСУ БК «Карамболь» "Пул-9" №2 | 09.03.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 09.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок БК "Араміт" | 09.03.24 | г. Одеса БК «Арамит» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Аматорський турнір БК «Абриколь» | 09.03.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 09.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна комбінована піраміда зі змінами | ||||||||||||||||
BAMS Dāmu turnīrs | 09.03.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 8 | ||||||||||||||||
АМАТОРСЬКА ЛІГА БІЛЬЯРДУ СТРІЛА 1 ТУР | 09.03.24 | г. Дніпро БК «Тріумф» | Прочее | ||||||||||||||||
4LPF Kvalifikacija į LT čempionatą - Aveiro Taurei laimėti | 09.03.24 | г. Kaunas БК «Arena Billiards» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Baltimore Amateur Tournament - 4th Tour | 08.03.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 10.turnīrs | 07.03.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 9 | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (10. turnīrs) | 06.03.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Кочкор Ынтымагы | 06.03.24 | г. Бишкек БК «Встреча» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
gpi 6 marti | 06.03.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Халықаралық әйелдер күніне орай 9 наурыз күні «ПИК» БК-да турнир өтеді. | 06.03.24 | г. Актау БК «ПИК» | Пирамида | ||||||||||||||||
Открытый турнир "1XBET CUP" (финальный) | 05.03.24 | г. Алматы БК «Бастау» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок БК Платон з гандикапом | 03.03.24 | г. Київ БК «Платон» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Открытый турнир "1XBET CUP" профессионалы | 03.03.24 | г. Алматы БК «Бастау» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
"Alagiori" combined pyramid | 03.03.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
National League - 1st Tour | Rio (Spring Season) | 03.03.24 | г. Tbilisi БК «RIO» | Пул 8 | ||||||||||||||||
National League - 1st Tour | Bili-2 (Spring Season) | 03.03.24 | г. Kutaisi БК «Bili-2» | Пул 8 | ||||||||||||||||
National League - 1st Tour | Baltimore (Spring Season) | 03.03.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 8 | ||||||||||||||||
National League - 1st Tour | Piramide (Spring Season) | 03.03.24 | г. Batumi БК «Пирамида» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Турнір до 3 річниці БК Берлога | 03.03.24 | г. Броди БК «Берлога» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 03.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Комерческий турнир по московской пирамиде. г. Бюнде. | 03.03.24 | г. Bünde БК «Bünder Pyramide» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 2-й турнир "Кубок тренра" по пирамиде. | 03.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
03.03.24 Рейтинговий турнір БК "Імперіал" комбінована піраміда . | 03.03.24 | г. Біла Церква БК «Імперіал» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір БК "Піраміда" | 03.03.24 | г. Рівне БК «Піраміда» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Комбинована Піраміда БК "БУНКЕР" | 03.03.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Любительський турнір БК «Брейкс» з комбінованої піраміди зі змінами . Початок 10:00 .Внесок 500грн | 03.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Турнір пам'яті учасників Вищої Ліги Друзів - Миколи КОТА, Ігоря ЛОБОРТАСА та Петра ДВОРКОВОГО | 03.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кызыл-Ураан ынтымагы | 03.03.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | |||||||||||||||||
II- етап Спортивної ліги з Пула м. Хмельницький | 02.03.24 | г. Хмельницький БК «Б-8» | Пул 8 |